Co robimy i kim jesteśmy?

null

We simply like what we are doing

Ze wszystkich naszych umiejętności i doświadczeń, to właśnie tworzenie witryn internetowych staje się naszą ulubioną zawodową przestrzenią. Lubimy pracować nad architekturą treści i projektowaniem stron internetowych. Dbamy o szczegóły, pozwalając naszym projektom mówić samym za siebie. Od doboru kolorów i czcionek, przez dobór zdjęć i układu strony – kompleksowo.

We have experience in marketing

Zaczynaliśmy jako zespół public relations współpracujący z dziennikarzami i mediami. Po pewnym czasie poszerzyliśmy nasze umiejętności i przestawiliśmy się z PR na marketing online i media społecznościowe. Kolejnym krokiem była nauka systemu CMS WordPress. Tutaj zatrzymaliśmy się na dłużej. To branża, w której się spełniamy, dbając jednocześnie od użyteczność i wygodę obsługi projektowanych witryn,

Twoja strona internetowa będzie nie tylko piękna, ale też spójna z Twoimi potrzebami biznesowymi.

Nasz historia

null

Współpracujemy razem od kilku lat: zespół Sylwia i Michał + Momo. Podobnie jak w życiu codziennym, także w pracy, nasze kompetencje i sposób myślenia się uzupełniają. Dyskusje na temat każdego nowego projektu są często długie i wyczerpujące, aż do momentu stworzenia spójnego projektu. Naszym celem jest stworzenie strony internetowej, w której się zakochasz!

Dlaczego w drodze?

Naszym celem było połączenie pracy z pasją do podróżowania. Przez ponad 2 lata przygotowywaliśmy się do rozwijania kompetencji, zdobywając zaufanie naszych klientów. W 2019 roku osiągnęliśmy cel! Zbudowaliśmy dom na kołach! Zabieramy naszą pracę w podróż i właśnie to daje nam skrzydła do rozwoju! Dzięki temu nasze projekty są ciekawsze, pełniejsze, lepsze!

Chcemy, abyś w swoim projekcie zobaczył iskrę.
Tą samą, którą czujemy, gdy jesteśmy w drodze!

Lista kompetencji

null